Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Chlopcy z Placu Broni - Kocham wolnosc
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

12.08
2022
Spędź aktywnie czas na nartorolkach

Spędź aktywnie czas na nartorolkach

 
Spędź aktywnie czas na nartorolkach
Nartorolki są zbudowane tak, aby imitować bieg na nartach. Jazda na nich to doskonałe ćwiczenie nie tylko dla narciarzy, ale także wszystkich aktywnych osób. W każdy czwartek sierpnia i września na Błoniach będą odbywać się bezpłatne szkolenia dla tych, którzy chcą poznać je bliżej.

Szkolenia z jazdy na nartorolkach będzie prowadzić Marta Kocemba – instruktorka narciarstwa biegowego z ramienia Polskiego Związku Narciarskiego, posiadająca uprawnienia do nauki jazdy na nartorolkach.

Treningi przeznaczone są dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Udział w szkoleniu jest darmowy. Osoby nieposiadające własnych nartorolek mogą je odpłatnie wypożyczyć.

Szkolenia rozpoczynają się zawsze o godz. 18.00 i potrwają 1,5 godziny. Zbióka przy stadionie Cracovii na ul. Kałuży 1. Więcej informacji na Facebooku.

 

źródło: Krakow.pl

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners