Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Various - Flipsyde / Happy Birthday
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

22.05
2018
Space 4.0 i kosmiczny hackathon

Space 4.0 i kosmiczny hackathon

 
Space 4.0 i kosmiczny hackathon
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki wspólnie z Krakowskim Parkiem Technologicznym organizują konferencję Space 4.0: Solution From The Sky, połączoną z Hackathonem ActInSpace. Wydarzenie będzie mieć miejsce 25 i 26 maja w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego przy ul. Podole 60.

Celem konferencji będzie prezentacja  pełnej ścieżki pracy z danymi satelitarnymi: od możliwości ich pozyskiwania, poprzez sposoby wykorzystania ich w nauce aż do komercyjnego biznesu. W piątek od godz. 10:00 odbywać się będą wystąpienia przedstawicieli podmiotów związanych z sektorem kosmicznym, podczas których słuchacze dowiedzą się bardzo wiele na temat tej branży w Polsce.

Gościem konferencji będzie Lluc Diaz, koordynator sieci transferu technologii Europejskiej Agencji Kosmicznej, zaangażowany w zarządzanie ESA BIC, gdzie koncentruje się na rozwoju start-up’ów.

W konferencji mogą wziąć udział przedstawicieli środowisk naukowych, instytucji rządowych, duże firmy wdrażające programy w oparciu o satelitarne bazy danych, przedstawicieli biznesu kosmicznego oraz młode firmy, które dopiero zaczynają swoją przygodę z wykorzystaniem danych satelitarnych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest REJESTRACJA. Bezpośrednio po konferencji o godz. 15:00 rozpocznie się Hackathon ActInSpace.

Więcej informacji znajdziecie na facebook’u.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners