Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

My Chemical Romance - The End.
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

20.11
2018
SOS dla zwierząt

SOS dla zwierząt

 
SOS dla zwierząt
Politechnika Krakowska drugi rok z rzędu włącza się w Akcję SOS - Uczelnie Schroniskom. Również tym razem celem jest zbiórka karmy, legowisk, lekarstw oraz datków pieniężnych na potrzeby schronisk dla bezdomnych zwierząt.

Akcja rozpoczęła się 19 listopada i potrwa do 16 grudnia. Zbierane przedmioty będzie można przynosić do specjalnych pojemników, wystawionych w budynkach uczelni przy ul. Warszawskiej 24 i al. Jana Pawła II 37 oraz w domach studenckich przy ul. Skarżyńskiego. Rok temu, przez cztery tygodnie trwania akcji zebrano łącznie: 2516 kg karmy dla zwierząt oraz 18 540 zł.

W tym roku organizacją akcji na Politechnice zajmuje się Niezależne Zrzeszenie Studentów PK. Więcej informacji o akcji znajdziecie na FB wydarzenia oraz stronie internetowej www.akcjasos.org.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners