OneRepublic - Apologize

SOS dla zwierząt

Politechnika Krakowska drugi rok z rzędu włącza się w Akcję SOS - Uczelnie Schroniskom. Również tym razem celem jest zbiórka karmy, legowisk, lekarstw oraz datków pieniężnych na potrzeby schronisk dla bezdomnych zwierząt.

Akcja rozpoczęła się 19 listopada i potrwa do 16 grudnia. Zbierane przedmioty będzie można przynosić do specjalnych pojemników, wystawionych w budynkach uczelni przy ul. Warszawskiej 24 i al. Jana Pawła II 37 oraz w domach studenckich przy ul. Skarżyńskiego. Rok temu, przez cztery tygodnie trwania akcji zebrano łącznie: 2516 kg karmy dla zwierząt oraz 18 540 zł.

W tym roku organizacją akcji na Politechnice zajmuje się Niezależne Zrzeszenie Studentów PK. Więcej informacji o akcji znajdziecie na FB wydarzenia oraz stronie internetowej www.akcjasos.org.