Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

27.10
2017
SOS - Uczelnie Schroniskom

SOS - Uczelnie Schroniskom

 
SOS - Uczelnie Schroniskom
Politechnika Krakowska po raz pierwszy przystępuje do Akcji SOS - Uczelnie Schroniskom, czyli zbiórki karmy, legowisk, lekarstw, a także datków pieniężnych na potrzeby schronisk dla bezdomnych zwierząt w województwie małopolskim. Akcja odbędzie się na terenie kampusów uczelni od 20 listopada do 17 grudnia. Organizatorzy poszukują wolontariuszy.

Akcję SOS - Uczelnie Schroniskom objął patronatem honorowym rektor Politechniki Krakowskiej prof. Jan Kazior.

- Wszystkie studentki i studentów, a szczególnie osoby zaangażowane w pomoc dla zwierząt zachęcam do włączenia się do akcji na zasadzie wolontariatu - zaprasza koordynatorka akcji na PK, Beata Szostak z Wydziału Inżynierii Lądowej. Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: bszostak@pk.edu.pl.

Rok temu, w 10. edycji Akcji SOS - Uczelnie Schroniskom, w ciągu czterech tygodni zebrano łącznie 1390 kg karmy dla zwierząt.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners