Czeslaw Spiewa - Efekt Uboczny Trzezwosci

SOS - Uczelnie Schroniskom

Politechnika Krakowska po raz pierwszy przystępuje do Akcji SOS - Uczelnie Schroniskom, czyli zbiórki karmy, legowisk, lekarstw, a także datków pieniężnych na potrzeby schronisk dla bezdomnych zwierząt w województwie małopolskim. Akcja odbędzie się na terenie kampusów uczelni od 20 listopada do 17 grudnia. Organizatorzy poszukują wolontariuszy.

Akcję SOS - Uczelnie Schroniskom objął patronatem honorowym rektor Politechniki Krakowskiej prof. Jan Kazior.

- Wszystkie studentki i studentów, a szczególnie osoby zaangażowane w pomoc dla zwierząt zachęcam do włączenia się do akcji na zasadzie wolontariatu - zaprasza koordynatorka akcji na PK, Beata Szostak z Wydziału Inżynierii Lądowej. Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: bszostak@pk.edu.pl.

Rok temu, w 10. edycji Akcji SOS - Uczelnie Schroniskom, w ciągu czterech tygodni zebrano łącznie 1390 kg karmy dla zwierząt.