Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Queen - The Invisible Man
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

03.08
2021
Sondaż NCN dotyczący funkcjonowania kobiet i mężczyzn w nauce

Sondaż NCN dotyczący funkcjonowania kobiet i mężczyzn w nauce

 
Sondaż NCN dotyczący funkcjonowania kobiet i mężczyzn w nauce
Narodowe Centrum Nauki przygotowało sondaż dotyczący funkcjonowania kobiet i mężczyzn w nauce. Jego wyniki pomogą opracować skuteczniejsze formy wyrównywania szans obu płci w programach NCN oraz podjąć szerszą dyskusję na ten temat w polskim środowisku naukowym.


Kwestionariusz podzielony jest na pięć głównych części. Ankietowani proszeni są  o odpowiedzi na pytania o doświadczenia związane z ubieganiem się o granty  Narodowego Centrum Nauki, trudności z jakimi mierzą się w pozyskiwaniu innych  grantów krajowych i zagranicznych, doświadczenia w środowisku pracy oraz wyzwania wynikające z łączenia obowiązków służbowych i rodzinnych. W formularzu uwzględniono również pytania dotyczące wpływu pandemii COVID-19 na karierę i efektywność naukową. Do wzięcia udziału w sondażu zaproszeni są wszyscy naukowcy ze wszystkich ośrodków i na wszystkich etapach kariery, niezależnie od tego, czy kiedykolwiek starali się o grant NCN.

Link do sondażu:
https://www.surveylab.com/pageTag/SurveyCampaign/cId/bff8d5b9b8e87e99f760f8c18032822571dac136cf/

Odpowiedzi pozwolą NCN zdiagnozować trudności, ograniczenia i wyzwania z jakimi mierzą się przedstawiciele obu płci, zarówno w pozyskiwaniu środków na badania, jak i w szerszym kontekście budowania swojej ścieżki naukowej. Sondaż jest całkowicie anonimowy. Wypełnienie kwestionariusza zajmuje około 15-20 minut. Formularz można wypełniać do 30 września. Raport z przeprowadzonego sondażu będzie dostępny na stronach NCN.

Więcej o sondażu na stronie NCN: 
https://www.ncn.gov.pl/aktualnosci/2021-07-19-sondaz-dotyczacy-funkcjonowania-kobiet-i-mezczyzn-w-nauce

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners