Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Szymon Wydra-Carpe Diem - Zycie jak poemat
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

18.01
2019
„Słowacja i Czechy. Nieznani sąsiedzi”

„Słowacja i Czechy. Nieznani sąsiedzi”

 
„Słowacja i Czechy. Nieznani sąsiedzi”
Od 12 stycznia na Politechnice Krakowskiej można podziwiać zbiór fotografii mgr. inż. Jana Zycha w postaci wystawy pn. „Słowacja i Czechy. Nieznani sąsiedzi”. Zainteresowanych zapraszamy do Galerii „GIL” przy ul. Warszawskiej 24. Ekspozycja potrwa do 3 lutego.

Fotografie powstały podczas XXIV Europejskiej Wyprawy Mostowej, która odbyła się w dniach 30 czerwca – 14 lipca 2018 r. Uczestnicy odwiedzili m.in.: Bratysławę, Koszyce, Bańską Bystrzycę, Trnawę, Pragę, Czeskie Budziejowice, Pilzno i Podiebrady.

Tradycja organizacji Wypraw Mostowych na Politechnice Krakowskiej sięga początku lat 90. XX w. Inicjatorem przedsięwzięcia jest prof. dr hab. inż. Kazimierz Flaga, rektor PK w kadencjach: 1996-1999 i 1999-2002. W wyprawach biorą udział naukowcy, projektanci i wykonawcy mostów, a także studenci.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners