Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Noel Gallagher's High Flying Birds - AKA...What A Life!
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

25.05
2018
Śladami niepodległości

Śladami niepodległości

 
Śladami niepodległości
Międzynarodowe Centrum Kształcenia Politechniki Krakowskiej, w nawiązaniu do przypadającej w roku bieżącym 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, organizuje dla swoich studentów grę miejską pt.: „W 100 minut - krakowskimi śladami niepodległości”.

Zabawa stworzy okazję do przybliżenia studentom z zagranicy historii Polski. Uczestników czeka spacer ulicami Krakowa, w poszukiwaniu pamiątkowych tablic, pomników i nazw ulic związanych z odzyskaniem niepodległości.
Międzynarodowe Centrum Kształcenia PK jest jedną z pięciu jednostek w kraju, zajmujących się prowadzeniem kursów przygotowujących cudzoziemców, którzy chcą podjąć studia w Polsce. To jedyna tego typu jednostka w Krakowie, która posiada uprawnienia do kierowania swoich absolwentów na bezpłatne studia w polskich uczelniach publicznych.
Inicjatorkami gry są lektorki Międzynarodowego Centrum Kształcenia PK: Kinga Górecka-Rokita, Monika Szymaniak i Beata Zaręba.

Więcej informacji na temat gry znajdziecie na głównej stronie uczelni.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners