Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Eastwestrockres - Kawalek Szczescia
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

28.02
2023
Skutecznie oszczędzamy energię na Politechnice Krakowskiej

Skutecznie oszczędzamy energię na Politechnice Krakowskiej

 
Skutecznie oszczędzamy energię na Politechnice Krakowskiej
Udało się! Dzięki zaangażowaniu całej społeczności PK, w grudniu ubiegłego roku udało się zaoszczędzić 10% energii elektrycznej w stosunku do miesięcznego zużycia w latach 2018-2019.

Konkretny cel, czyli zmniejszenie zużycia energii, został postawiony Politechnice Krakowskiej na mocy ustawy z dnia 7 października 2022 r. Zadanie wcale nie takie łatwe, bo wymagające nie tylko działań systemowych, ale też oddolnych inicjatyw oraz – a może przede wszystkim – zmiany własnych, niekoniecznie właściwych przyzwyczajeń. Cel udało się osiągnąć dzięki zaangażowaniu pracowników i studentów PK! 

Mimo świetnego początku, nie zwalniamy tempa. Nowym, również ustawowym celem na ten rok jest oszczędność energii na poziomie 10 proc. w odniesieniu do zużycia w 2022 r. Dążymy do zmniejszenia kosztów, ale też – poprzez oszczędzanie energii – do ochrony naszego środowiska. Politechnika Krakowska już taka jest. Uczelnia tworzy niesamowity klimat do nauki i pracy, ale też potrafi zadbać o najważniejsze sprawy.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners