Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Hey - Teksanski
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

29.01
2020
Skrzaty. Spektakl Teatru Figurki

Skrzaty. Spektakl Teatru Figurki

 
Skrzaty. Spektakl Teatru Figurki
9 lutego zapraszamy do Cricoteki, gdzie upadnie pogląd, że skrzaty na świecie zupełnie zniknęły… Mało kto dziś potrafi je rozpoznać, ale bez obaw: skrzaty żyją i mają się dobrze.

Kiedyś wszystko wyglądało inaczej: ludzie znali skrzaty, a skrzaty dobrze znały ludzi. Zazdrosne trolle nie mogły jednak tego znieść. Tak długo gnębiły skrzaty, że te musiały zupełnie się ukryć. I udało im się to doskonale. Dorośli są nawet przekonani, że Skrzaty zupełnie zniknęły… Dzisiaj mało już kto potrafi odróżnić krasnoludka od skrzata. Kim w ogóle są skrzaty i co my o nich wiemy?
 
Na to pytanie odpowiemy w niedzielę, 9 lutego. Zapraszamy do Cricoteki na godzinę 11 lub 14 rodziców z dziećmi (przedszkola, młodsze klasy szkół podstawowych), całe rodziny i znajomych Królika. Minispektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-8 lat. Po przedstawieniu odbędą się warsztaty z robienia lalek cieniowych.
 
Teatr Figurki to mały teatr o wielkim sercu. Do realizacji przedstawień i warsztatów używa najprostszych form: cieni, lalek, animacji przedmiotu. Do udziału w swoich spektaklach – jako jedyny w Krakowie – zaprasza na spektakle najmłodszych (nawet od 1. roku życia) i wszystkich tych, których wyobraźnia i otwartość nie znają granic. 
 
 
Przypomnijmy Cricoteka mieści się na ul. Nadwiślańska 2-4
 
 
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners