Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

DUCH - Czarne koła
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

15.06
2016
SKN „Imago” zwycięzcą w ogólnopolskim konkursie kół naukowych

SKN „Imago” zwycięzcą w ogólnopolskim konkursie kół naukowych

 
SKN „Imago” zwycięzcą w ogólnopolskim konkursie kół naukowych
Studenckie Koło Naukowe „Imago” z Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej zostało zwycięzcą, w kategorii architektura i budownictwo, w ogólnopolskim konkursie kół naukowych KOKON na najbardziej innowacyjne projekty.

 

Zwycięska praca „Imago” pod nazwą „Fabrykacja w projektowaniu architektonicznym z użyciem sześcioosiowych przemysłowych ramion robotycznych” to innowacyjna, interdyscyplinarna koncepcja łącząca komputerowo wspomagane projektowanie oraz fabrykację przy wykorzystaniu przemysłowych ramion robotycznych. Młodzi architekci z SKN „Imago” pracowali nad projektem we współpracy z Wydziałem Mechanicznym Politechniki Krakowskiej oraz zewnętrznymi firmami, poznając zasady i możliwości pracy, jakie daje użycie maszyn na co dzień wykorzystywanych w przemyśle. Wnioski z tych doświadczeń posłużyły jako wytyczne do architektonicznego projektu.

Konkurs KOKON organizuje Forum Uczelni Technicznych. Skierowany jest do studentów uczelni technicznych działających w kołach naukowych. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców w siedmiu kategoriach: IT, architektura i budownictwo, mechanika, elektryka, elektronika i automatyka, technologie materiałowe oraz chemia i biotechnologia. Gala finałowa konkursu odbyła się podczas Zjazdu Forum Uczelni Technicznych w Zielonej Górze, 9-12 czerwca.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners