Bruce Springsteen - We Take Care Of Our Own

SKN „Conkret” z PK w finale StRuNy 2017

Studenckie Koło Naukowe Konstrukcji Żelbetowych „Conkret” z Politechniki Krakowskiej znalazło się wśród finalistów konkursu na najciekawsze naukowe działania studenckie pn. StRuNa 2017. Teraz 40 najlepszych projektów wyłonionych w eliminacjach spotka się 17 i 18 listopada w warszawskim finale.

„Conkret” do konkursu zgłosił projekt: VII Ogólnopolska Konferencja Budowlana Studentów i Doktorantów Euroinżynier „Nowoczesne projektowanie i realizacja konstrukcji budowlanych”.

W konkursie StRuNa (nazwa pochodzi od pierwszych liter słów „studencki ruch naukowy”) wyróżniani są studenci i doktoranci, którzy prowadzą działalność naukową zespołowo oraz indywidualnie. Nagrody przyznane zostaną już po raz siódmy, w pięciu kategoriach: Projekt Roku, Konferencja Naukowa Roku, Wyprawa Roku, Opiekun Roku i Koło Naukowe Roku.