Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

09.11
2017
SKN „Conkret” z PK w finale StRuNy 2017

SKN „Conkret” z PK w finale StRuNy 2017

 
SKN „Conkret” z PK w finale StRuNy 2017
Studenckie Koło Naukowe Konstrukcji Żelbetowych „Conkret” z Politechniki Krakowskiej znalazło się wśród finalistów konkursu na najciekawsze naukowe działania studenckie pn. StRuNa 2017. Teraz 40 najlepszych projektów wyłonionych w eliminacjach spotka się 17 i 18 listopada w warszawskim finale.

„Conkret” do konkursu zgłosił projekt: VII Ogólnopolska Konferencja Budowlana Studentów i Doktorantów Euroinżynier „Nowoczesne projektowanie i realizacja konstrukcji budowlanych”.

W konkursie StRuNa (nazwa pochodzi od pierwszych liter słów „studencki ruch naukowy”) wyróżniani są studenci i doktoranci, którzy prowadzą działalność naukową zespołowo oraz indywidualnie. Nagrody przyznane zostaną już po raz siódmy, w pięciu kategoriach: Projekt Roku, Konferencja Naukowa Roku, Wyprawa Roku, Opiekun Roku i Koło Naukowe Roku.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners