Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Queen - I Want It All
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

08.06
2016
Siedem prac studentów PK nagrodzonych w konkursie SITK RP

Siedem prac studentów PK nagrodzonych w konkursie SITK RP

 
Siedem prac studentów PK nagrodzonych w konkursie SITK RP
Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej Oddział w Krakowie zorganizowało 47. edycję konkursu na najlepszą pracę dyplomową w dziedzinie transportu za rok 2015. Gala wręczenia nagród odbyła się na Politechnice Krakowskiej.

Do konkursu zgłoszono 25 prac dyplomowych z trzech krakowskich uczelni: 21 prac z Politechniki Krakowskiej, 3 prace z Akademii Górniczo-Hutniczej i 1 praca z Uniwersytetu Ekonomicznego. Zgodnie z Regulaminem, zgłoszone prace zostały podzielone na grupy tematyczne: Infrastruktura Transportu (8 prac) oraz Technologia Transportu (17 prac). Prace były oceniane przez specjalistów praktyków. Sąd Konkursowy po zapoznaniu się z poszczególnymi pracami, po analizie opinii specjalistów, promotorów wyłonił dziesięcioro laureatów. Siedem prac studentów Politechniki Krakowskiej zostało nagrodzonych. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród oraz dyplomów odbyło się 30 maja br. w Sali Senackiej Politechniki Krakowskiej. W spotkaniu wzięli udział m.in. prezes Oddziału SITK RP w Krakowie Lidia Żakowska, rektor PK prof. Kazimierz Furtak i dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej prof. Tadeusz Tatara.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners