Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - KULTYWATOR
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

29.07
2016
ŚDM - dziś Błonia, w weekend Łagiewniki i Brzegi

ŚDM - dziś Błonia, w weekend Łagiewniki i Brzegi

 
ŚDM - dziś Błonia, w weekend Łagiewniki i Brzegi
Wczoraj kolorowy tłum pielgrzymów zapełnił krakowskie Błonia, by przywitać papieża Franciszka, a dziś w tym samym miejscu o godz. 18 odbędzie się Droga Krzyżowa. Po modlitwie na Błoniach, Ojca Świętego będzie można jeszcze usłyszeć i zobaczyć w Oknie Papieskim Pałacu Arcybiskupów przy ul. Franciszkańskiej.

Rano papież wyruszył do byłego niemieckiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz-Birkenau. Podczas wizyty Franciszek spotkał się z byłymi więźniami i osobami odznaczonymi medalem „Sprawiedliwy wśród Narodów Świata”. Na 16.30 zaplanowano przyjazd papieża do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu.

W sobotę rano Ojciec Święty odwiedzi Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, gdzie wyspowiada pięciu młodych ludzi w językach: włoskim, hiszpańskim i francuskim. O 10.30 odprawiona zostanie msza święta w Sanktuarium św. Jana Pawła II z kapłanami, osobami konsekrowanymi i seminarzystami z Polski. Wieczorem w Brzegach na Campus Misericordiae rozpocznie się modlitewne czuwanie z papieżem zwieńczone niedzielną Msza Świętą Posłania w czasie której zostanie ogłoszone miejsce i rok kolejnych Światowych Dni Młodzieży.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners