Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - NowineX
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

04.03
2021
Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet

Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet

 
Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet
Wydarzenie odbędzie się on-line 8 marca o godz. 20, będzie transmitowane z Klubu Kwadrat PK. Gwiazdą wieczoru będzie Kuba Jurzyk z cieszącego się w Polsce ogromną popularnością Studia Accantus, zagra z Golden Gate String Quartet i Adamem Pietrzakiem.


Samorząd Studencki zachęca: - Kuba jest wszechstronnym i pełnym energii wokalistą, finalista IV edycji programu X Factor. Wraz z przyjaciółmi tworzy prężnie działający kanał na youtubie Studio Accantus. Udziela się jako aktor głosowy współpracując m.in. z Disney Polska, gdzie użycza swojego głosu w filmach. 

Absolwent wydziału wokalno-estradowego ZPSM im. Fryderyk Chopina w Warszawie. Nieustannie koncertuje po całej Polsce. Jego wykonania piosenek mają wielomilionowe odsłony w serwisie YouTube.

W oczekiwaniu na koncert studenci polecają posłuchać jednej z popisowych piosenek w wykonaniu Kuby Jurzyka „Nigdy nie ulegnę” z filmu „Mustang z Dzikiej Doliny”:

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners