Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

06.09
2017
Salony maturzystów z udziałem PK

Salony maturzystów z udziałem PK

 
Salony maturzystów z udziałem PK
Nowy rok szkolny rozpoczęty. Wyjątkowy będzie na pewno dla maturzystów. Specjalnie dla nich Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” organizuje salony maturzystów. We wrześniu targi edukacyjne odbędą się m.in. w Gliwicach, Kielcach, Lublinie, Rzeszowie i Krakowie.

Do wspomnianych miast zawitają pracownicy Działu Promocji i Działu Kształcenia Politechniki Krakowskiej, by przedstawić ofertę edukacyjną oraz aktualne warunki i zasady postępowania kwalifikacyjnego na rok akademicki 2018/2019. Dodatkowo nauczyciele, maturzyści i zainteresowani studiami na Politechnice otrzymają informatory oraz materiały, w których zawarte są szczegółowe informacje o wszystkich wydziałach, kierunkach i specjalnościach. Wstęp na wszystkie spotkania jest wolny.

Szczegółowy grafik wrześniowych „Salonów Maturzystów Perspektywy 2017” znajdziecie na stronie: www.salonmaturzystow.pl/2017/

Na zdjęciu ubiegłoroczny salon maturzystów w Krakowie / fot. Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners