Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Blink-182 - Stay Together For The Kids
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

05.12
2022
Sadzić, a może raczej nie? Rozmowa z prof. Agatą Zachariasz z WA PK

Sadzić, a może raczej nie? Rozmowa z prof. Agatą Zachariasz z WA PK

 
Sadzić, a może raczej nie? Rozmowa z prof. Agatą Zachariasz z WA PK
W tegorocznej, IX edycji budżetu obywatelskiego, mieszkańcy Krakowa mogli głosować na 558 projektów miejskich i dzielnicowych. Do realizacji wybrano 185. Zdecydowanym zwycięzcą głosowania został projekt „Posadźmy drzewa na Rynku Głównym”, który zdobył 20 175 punktów. W uzasadnieniu możemy przeczytać, że jego realizacja przyczyni się do przywrócenia historycznej aranżacji Rynku Głównego.
Zmiany sprawią, że spędzanie czasu w tym ważnym miejscu stanie się zdecydowanie przyjemniejsze, a piękne zabytki w zielonym otoczeniu będą się prezentować jeszcze lepiej – piszą pomysłodawcy. Zapraszamy do obejrzenia rozmowy Jolanty Hofer dla serwisu „Life in Kraków” z prof. dr hab. inż. arch. Agatą Zachariasz, kierowniczką Katedry Architektury Krajobrazu na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Podczas wywiadu poruszona została kwestia projektu wzbudzającego wiele emocji wśród mieszkańców. 
 
 
źródło: Life in Kraków
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners