Radio Nowinki - Inzynierskie Historie _ Beton

Ruszyła rekrutacja do redakcji Radia "Nowinki"

Rozpoczynamy rekrutację do naszej redakcji. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać tajniki radiowego rzemiosła, a także osoby z doświadczeniem. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i propozycje. Nabór potrwa do 17.10.2016 r.

Ze swojej strony oferujemy:

1. W zakresie pracy z mikrofonem:

- merytoryczne i praktyczne przygotowanie do pracy dziennikarza/reportera/dj radiowego;
- prowadzenie serwisów informacyjnych;
- prowadzenie audycji autorskich o dowolnej tematyce;
- możliwość zdobycia doświadczenia reporterskiego i pracy w charakterze reportera.

2. W zakresie realizacji dźwięku:

- merytoryczne przygotowanie do pracy realizatora/producenta programów radiowych;
- szkolenie z obsługi sprzętu studyjnego i programów do obróbki dźwięku;
- realizacja programów radiowych na żywo i bezpośrednich transmisji;
- przygotowanie materiałów emisyjnych.

Zapewniamy:

- umowę wolontariacką o wykonywaniu obowiązków;
- możliwość odbycia praktyk studenckich;
- atrakcyjną formę spędzania czasu;
- merytoryczne wsparcie;
- miłą atmosferę.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie kilku słów o sobie oraz  informacji o tym, czym chcielibyście się zajmować w radiu.

Zgłoszenia możecie słać na e-mail redakcji: nowinki@pk.edu.pl oraz przez fb: www.facebook.com/RadioNowinki

Zapraszamy też na spotkania redakcyjne w każdy poniedziałek o godz. 20.00. Startujemy w październiku.

Czekamy na Was!