Frjiid Pink - House Of The Rising Sun

Ruszyła rejestracja do VII edycji konkursu o patronie Politechniki Krakowskiej

Od dziś do 9 marca uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i studenci z całej Polski mogą rejestrować się do udziału w konkursie wiedzy „Tadeusz Kościuszko - inżynier i żołnierz”. Do zdobycia atrakcyjne nagrody finansowe, rzeczowe i dodatkowe punkty w rekrutacji na studia.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest rejestracja na stronie internetowej: www.kosciuszko.pk.edu.pl. Na stronie znajduje się regulamin oraz inne, potrzebne informacje. W konkursie nie mogą brać udziału studenci kierunku historia oraz finaliści poprzednich edycji.

I etap konkursu (test on-line) odbędzie się 23 marca. Do II etapu (finału) Komisja konkursowa zakwalifikuje 10 osób - po 5 najwyżej ocenionych uczestników z grupy uczniów i studentów. Finał odbędzie się 20 kwietnia w Krakowie.

Konkurs „Tadeusz Kościuszko - inżynier i żołnierz” odbywa się pod honorowym patronatem rektora PK, prof. Jana Kaziora.