Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Cranberries - New New York
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

30.01
2017
Ruszyła rejestracja do konkursu kościuszkowskiego

Ruszyła rejestracja do konkursu kościuszkowskiego

 
Ruszyła rejestracja do konkursu kościuszkowskiego
Od 27 stycznia uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i studenci z całej Polski mogą rejestrować się do udziału w VI edycji konkursu „Tadeusz Kościuszko – inżynier i żołnierz”. Rejestracja potrwa do 24 marca br.

Wszystkich tych, którzy chcieliby wykazać się wiedzą o Patronie Politechniki Krakowskiej i 5 kwietnia przystąpić do testu on-line, zapraszamy do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej konkursu. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem, w konkursie nie mogą brać udziału studenci kierunku historia oraz studenci szkół wojskowych.

Biorąc pod uwagę propozycje uczestników poprzednich edycji konkursu, w tym roku nastąpiła zmiana regulaminu polegająca na tym, że za każdą pełną minutę niewykorzystanego czasu w trakcie testu on-line uczestnik otrzyma 0.5 punktu.

Szczegóły pod adresem: www.kosciuszko.pk.edu.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners