Radio Nowinki - ROCK VENTURA powtorka programu

Ruszyła rejestracja do konkursu kościuszkowskiego

Od 27 stycznia uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i studenci z całej Polski mogą rejestrować się do udziału w VI edycji konkursu „Tadeusz Kościuszko – inżynier i żołnierz”. Rejestracja potrwa do 24 marca br.

Wszystkich tych, którzy chcieliby wykazać się wiedzą o Patronie Politechniki Krakowskiej i 5 kwietnia przystąpić do testu on-line, zapraszamy do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej konkursu. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem, w konkursie nie mogą brać udziału studenci kierunku historia oraz studenci szkół wojskowych.

Biorąc pod uwagę propozycje uczestników poprzednich edycji konkursu, w tym roku nastąpiła zmiana regulaminu polegająca na tym, że za każdą pełną minutę niewykorzystanego czasu w trakcie testu on-line uczestnik otrzyma 0.5 punktu.

Szczegóły pod adresem: www.kosciuszko.pk.edu.pl.