Kobranocka - Kocham Cie jak Irlandie

Ruszyła dodatkowa rekrutacja na PK

1 września rozpoczęła się dodatkowa rekrutacja na Politechnikę Krakowską. Na bezpłatnych studiach stacjonarnych I stopnia do obsadzenia jest jeszcze 559 miejsc.

Kandydaci zainteresowani dodatkowym naborem na PK dokonują elektronicznej rejestracji poprzez formularz dostępny na stronie uczelni www.pk.edu.pl w dziale „Rekrutacja”. Na studia stacjonarne I stopnia rejestracja potrwa od 1 do 13 września 2017 r., natomiast na studia niestacjonarne I stopnia do 18 września. Kandydaci na studia stacjonarne I stopnia na kierunku architektura krajobrazu będą mogli dokonać rejestracji do 6 września br. (1-7 września należy dostarczyć dokumenty oraz portfolio do oceny).

Ogłoszenie list osób przyjętych nastąpi 25 września (12 września na architekturze krajobrazu, a 26 września na studiach niestacjonarnych).

Szczegółowe informacje nt. dodatkowej rekrutacji i harmonogram znajdziecie w Serwisie Rekrutacyjnym.