Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Red Hot Chili Peppers - Give It Away
 



 

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

01.09
2017
Ruszyła dodatkowa rekrutacja na PK

Ruszyła dodatkowa rekrutacja na PK

 
Ruszyła dodatkowa rekrutacja na PK
1 września rozpoczęła się dodatkowa rekrutacja na Politechnikę Krakowską. Na bezpłatnych studiach stacjonarnych I stopnia do obsadzenia jest jeszcze 559 miejsc.

Kandydaci zainteresowani dodatkowym naborem na PK dokonują elektronicznej rejestracji poprzez formularz dostępny na stronie uczelni www.pk.edu.pl w dziale „Rekrutacja”. Na studia stacjonarne I stopnia rejestracja potrwa od 1 do 13 września 2017 r., natomiast na studia niestacjonarne I stopnia do 18 września. Kandydaci na studia stacjonarne I stopnia na kierunku architektura krajobrazu będą mogli dokonać rejestracji do 6 września br. (1-7 września należy dostarczyć dokumenty oraz portfolio do oceny).

Ogłoszenie list osób przyjętych nastąpi 25 września (12 września na architekturze krajobrazu, a 26 września na studiach niestacjonarnych).

Szczegółowe informacje nt. dodatkowej rekrutacji i harmonogram znajdziecie w Serwisie Rekrutacyjnym.

 
 
« powrót
 






 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners