Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

My Chemical Romance - I Don't Love You
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

28.05
2018
Ruszył 58. Krakowski Festiwal Filmowy

Ruszył 58. Krakowski Festiwal Filmowy

 
Ruszył 58. Krakowski Festiwal Filmowy
W niedzielę 27 maja rozpoczął się jeden z najważniejszych festiwali w Krakowie. W oficjalnym otwarciu wzięli udział goście z branży filmowej z całego świata. Wydarzenie zainaugurował film „Koncert na dwoje” Tomasza Drozdowicza.

Do niedzieli 3 czerwca wszyscy miłośnicy kina podczas 58. edycji Krakowskiego Festiwalu Filmowego będą mogli obejrzeć w czterech konkursach i 14 sekcjach pozakonkursowych około 250 produkcji z Polski i całego świata, w większości prezentowanych w naszym kraju pierwszy raz.
Pokazom filmowym towarzyszyć będą liczne atrakcje: spotkania z twórcami, warsztaty i wystawy, koncerty oraz wydarzenia dla branży KFF Industry, takie jak prezentacje nowych polskich projektów dokumentalnych.
Krakowski Festiwal Filmowy to jedna z najstarszych imprez w Europie poświęconych filmom dokumentalnym, animowanym oraz krótkim fabułom. Jego trzon stanowią cztery równorzędne konkursy: dokumentalny, krótkometrażowy, polski oraz dokumentów muzycznych DocFilmMusic.

Szczegółowy program festiwalu można znaleźć na stronie www.krakowfilmfestival.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners