Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Maccabees - Pelican
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

26.10
2016
Ruszają Targi Książki w Krakowie

Ruszają Targi Książki w Krakowie

 
Ruszają Targi Książki w Krakowie
W czwartek 27 października rozpoczynają się krakowskie Targi Książki. W 20. edycji imprezy weźmie udział ponad 500 gości: pisarzy, poetów, publicystów, aktorów, muzyków. Targi Książki odbędą się już po raz trzeci w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Expo Kraków.

27 października o godz. 12:00 zaplanowano oficjalne otwarcie Targów Książki, które potrwają do niedzieli. W czasie tych kilku dni zostaną rozstrzygnięte najważniejsze polskie plebiscyty i konkursy, w tym m.in.: Edycja. Konkurs na książkę edytorsko doskonałą, Konkurs o Nagrodę im. Jana Długosza, Ranking Polskich Drukarń Dziełowych 2015/2016, Literacki Blog Roku, Słowem malowane czy Targowość. Na program wydarzenia składają się również seminaria dedykowane branży wydawniczo-księgarskiej, spotkania dla dzieci, wydarzenia w ramach Salonu Wydawców Katolickich, Salonu Nowych Mediów i Salonu Komiksu. Na Targach Książki będzie również obecne Wydawnictwo Politechniki Krakowskiej.

Więcej o wydarzeniu można przeczytać tutaj.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners