Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Golden Life - Oprocz
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

31.03
2022
Ruszają Mistrzostwa Politechniki Krakowskiej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

Ruszają Mistrzostwa Politechniki Krakowskiej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

 
Ruszają Mistrzostwa Politechniki Krakowskiej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie
Już dziś w Zakopanem ruszają 68. Mistrzostwa Politechniki Krakowskiej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. W zawodach wezmą udział studenci, pracownicy i absolwenci PK. Za organizację wydarzenia odpowiada Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej oraz Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Krakowskiej. Impreza potrwa do 2 kwietnia.

Mistrzostwa Politechniki Krakowskiej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie (do 1998 r. Mistrzostwa PK w narciarstwie alpejskim) odbywają się od 1953 r. Inicjatorami pierwszych zawodów byli m.in. studenci z Zakopanego i członkowie AZS PK. Głęboko zakorzenione w tradycji PK wydarzenie, cieszy się co roku dużym zainteresowaniem społeczności uczelni. 
 
68. Mistrzostwa odbywają się w dniach od 30 marca do 2 kwietnia. Zapisy trwały do 18 marca. Jednym z warunków uczestnictwa było wypełnienie formularza rejestracyjnego. 
 
Tegoroczna edycja Mistrzostw Politechniki Krakowskiej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie wspierana jest przez Gminę Miasto Kraków oraz Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie. 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners