Yuksek - Always On The Run

Rozśpiewany tramwaj

W niedzielę 15 kwietnia mieszkańcy Krakowa oraz turyści będą mieli okazję odbyć nietypową podróż komunikacją miejską. Tramwaj linii nr 8 (Bronowice Małe - Borek Fałęcki) będzie wyjątkowo „muzyczny".

Na uczestników przejazdu czeka specjalny program przygotowany przez uczniów Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. F. Chopina w Krakowie. Przy akompaniamencie akordeonu, skrzypiec, wiolonczeli i keyboardu prezentować będą m.in. utwory Skaldów.
Poza tym Regionalne Centrum Krwiodastwa i Krwiolecznictwa w czasie przejazdu prowadzić będzie akcję zachęcającą do oddawania krwi, szczególnie w okresie letnim.

Podróż muzycznym tramwajem potrwa od godz. 15:00 do 18:00.