Blink-182 - I Miss You

Rozśpiewani studenci zza granicy

Daniel Mastaki z Konga i Reginald Moyo z Zimbabwe to zwycięzcy VIII Międzynarodowego Konkursu Piosenki o Nagrodę Rektora PK organizowanego przez Międzynarodowe Centrum Kształcenia PK.

Konkurs odbył się 25 kwietnia w klubie studenckim „Kwadrat”. Wzięli w nim udział studenci-obcokrajowcy Politechniki Krakowskiej z Angoli, Brazylii, Chin, Kazachstanu, Konga, Ukrainy i Zimbabwe. Uczestnicy (w większości w duetach) mieli do wykonania po jednej piosence w języku ojczystym i w języku polskim. Zwycięzcy zaśpiewali piosenki Katty Perry „Unconditionally” oraz Rafała Brzozowskiego „Nie mam nic”.