Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Morning Parade - Carousel
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

20.07
2021
Rozpoczęły się zapisy na „Adapciaka”!

Rozpoczęły się zapisy na „Adapciaka”!

 
Rozpoczęły się zapisy na „Adapciaka”!
Ruszyły zapisy na tegoroczny obóz integracyjny dla nowych studentów Politechniki Krakowskiej – „Adapciak PK”. Wśród atrakcji planowane są m.in. szkolenia żeglarskie i rejsy po Jeziorze Żywieckim.

 

Ponieważ – z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa – w ubiegłym roku obóz się nie odbył, Samorząd Studencki PK, który jest organizatorem „Adapciaka”, w tym roku postanowił zorganizować dwa turnusy. Pierwszy z nich, zaplanowany w terminie od 30 sierpnia do 4 września 2021 r., przeznaczony jest dla osób, które zostały przyjęte na studia w tym roku. Drugi turnus, zaplanowany w terminie od 7-12 września 2021 r. przeznaczony jest dla studentów kończących pierwszy rok studiów.
 

„Adapciak” to okazja do spotkania z władzami uczelni, poznania jej kampusów, a także – dzięki udziałowi w grze miejskiej – Krakowa. W planie wydarzenia przewidziany jest także wyjazd do Ośrodka Szkolenia Żeglarskiego PK nad Jeziorem Żywieckim.

Więcej informacji i zapisy na: adapciak.pk.edu.pl


Wydarzenia na Facebooku:

 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners