Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Makowiecki Band - Can't Get You Out Of My Head
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

09.12
2020
Rozpoczęła się rejestracja do 6. edycji konkursu „O Złoty Indeks PK”

Rozpoczęła się rejestracja do 6. edycji konkursu „O Złoty Indeks PK”

 
Rozpoczęła się rejestracja do 6. edycji konkursu „O Złoty Indeks PK”
8 grudnia br. wystartowała rejestracja do kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu „O Złoty Indeks PK”. Uczniowie szkół średnich, którzy w 2021 r. przystąpią do egzaminu dojrzałości, mają szansę na zdobycie dodatkowych punktów w rekrutacji na Politechnikę Krakowską.

Konkursowa rywalizacja będzie odbywać w zakresie dwóch przedmiotów: matematyka i chemia. Każdy uczestnik może wybrać tylko jeden z nich. Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy – zdalny – został zaplanowany 9 stycznia 2021 r. o godzinie 10.00 na platformie e-learningowej. Będzie to sprawdzian umiejętności w zakresie wybranego przedmiotu. Do etapu drugiego, który  odbędzie się 27 lutego 2021 r. na Politechnice Krakowskiej, zostanie zakwalifikowanych 40 osób z każdego przedmiotu – zdobywców najlepszych rezultatów w części online. 
 
W zależności od uzyskanych wyników, laureaci etapu finałowego otrzymają 100, 50 lub 30 dodatkowych punktów, które zostaną doliczone w postępowaniu rekrutacyjnym na Politechnikę Krakowską, na wybrany kierunek studiów (za wyjątkiem Wydziału Architektury oraz kierunku inżynieria wzornictwa przemysłowego na Wydziale Mechanicznym). Dodatkowo dla laureatów I stopnia (nagroda 100 dodatkowych punktów przy rekrutacji na PK), którzy podejmą studia na Politechnice oraz zaliczą pierwszy semestr, przyznane zostaną nagrody finansowe w ramach programu „Student Lider pierwszego roku”.
 
Rejestracja do udziału w konkursie „O Złoty Indeks PK” rozpoczęła się 8 grudnia 2020 r. i potrwa do 7 stycznia 2021 r. Będzie można jej dokonać poprzez formularz na stronie: www.indeks.pk.edu.pl. Tam też wszystkie informacje na temat konkursu, w tym Regulamin oraz przykładowe pytania, a także informacje o zwycięzcach poprzednich edycji
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners