Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - KULTYWATOR
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

24.09
2020
Rozpoczęła się ostatnia tura rekrutacji na Politechnikę Krakowską

Rozpoczęła się ostatnia tura rekrutacji na Politechnikę Krakowską

 
Rozpoczęła się ostatnia tura rekrutacji na Politechnikę Krakowską
Dziś ruszyła trzecia tura rekrutacji na Politechnikę Krakowską. Jest krótsza niż poprzednie. Kandydaci mogą dokonać elektronicznej rejestracji na studia do 25 września. Szansę na zostanie studentami PK mają zarówno osoby, które wzięły udział w poprzedniej turze, jak i te, które nie rejestrowały się do tej pory.
 
W ramach trzeciej tury naboru na studia stacjonarne I stopnia, kandydaci mogą wybrać m.in. kierunki: elektrotechnika i automatyka, inżynieria materiałowa, fizyka techniczna, nanotechnologie i nanomateriały, budownictwo, budownictwo w języku angielskim, transport, biotechnologia, inżynieria chemiczna i procesowa, technologia chemiczna, inżynieria medyczna, inżynieria produkcji, informatyka stosowana, mechanika i budowa maszyn, mechanika i budowa maszyn w języku angielskim, systemy i urządzenia przemysłowe.
 
Rejestracji w systemie rekrutacyjnym można dokonać w dniach 23-25 września. Do 25 września należy też wnieść opłatę rekrutacyjną – 85 zł. Ogłoszenie list osób zakwalifikowanych do wpisu na listę studentów nastąpi 28 września, a wpisu będzie można dokonać od 28 września (od godz. 12.00) do 30 września (do godz. 12.00). Wyniki trzeciej tury rekrutacji zostaną ogłoszone 30 września. Kandydaci, którzy 30 września otrzymają wyniki matury poprawkowej, również mają szansę, by wziąć udział w rekrutacji na PK. Powinni do 25 września dokonać elektronicznej rejestracji i skontaktować się z właściwą Wydziałową Komisją Rekrutacyjną, aby poinformować, że wyniki ich egzaminu dojrzałości zostaną uzupełnione 30 września. 
 
Tabela z liczbą miejsc na poszczególnych kierunkach studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia w trzeciej turze dostępna jest na Portalu Rekrutacyjnym PK
 
Fot. Jan Zych
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners