Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Foo Fighters - Everlong [Acoustic]
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

15.11
2019
Rozpoczęła się 32. edycja akcji „Studenci Dzieciom – Mikołajki”

Rozpoczęła się 32. edycja akcji „Studenci Dzieciom – Mikołajki”

 
Rozpoczęła się 32. edycja akcji „Studenci Dzieciom – Mikołajki”
Już po raz 32. Studenci Politechniki Krakowskiej organizują akcję charytatywną „Studenci Dzieciom – Mikołajki”. Wolontariusze przez prawie trzy tygodnie będą zbierać pieniądze na gwiazdkowe prezenty dla dzieci z ośrodków opiekuńczo-wychowawczych.
 
Tegoroczna akcja została zainaugurowana 14 listopada. Punktualnie o godzinie 12.00 organizatorzy zebrali się tradycyjnie pod popiersiem Tadeusza Kościuszki na kampusie uczelni przy ul. Warszawskiej 24. Kwestujących studentów będzie można spotkać na wszystkich wydziałach Politechniki Krakowskiej, a także na terenie akademików uczelni, na imprezach sportowych i kulturalnych PK oraz w zaprzyjaźnionych parafiach. 6 grudnia, na zakończenie akcji, Święty Mikołaj z Politechniki Krakowskiej odwiedzi dzieci z małopolskich ośrodków opiekuńczo-wychowawczych w Krakowie, Bochni, Skawinie i Żmiącej koło Ujanowic i wręczy im prezenty.
 
„Studenci Dzieciom – Mikołajki” są organizowane przez Samorząd Studencki PK i Radę Osiedla Domów Studenckich PK od 1987 roku. W czasie jubileuszowej – 30. edycji w 2017 roku – udało się zebrać rekordową sumę ponad 52 tysięcy złotych.

W ubiegłym roku studenci PK zebrali ponad 35 tysięcy złotych i obdarowali wymarzonymi prezentami ponad 300 dzieci.

Zachęcamy do śledzenia akcji na Facebooku >>>
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners