Morning Parade - 11 Born Alone

Rekrutacja na PK jeszcze do 4 lutego

Przypominamy, że trwa rejestracja na studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia na Politechnikę Krakowską. Ponadto, w nadchodzącym semestrze letnim Wydział Mechaniczny oferuje możliwość rozpoczęcia studiów niestacjonarnych I stopnia.

Do poniedziałku 4 lutego można rejestrować się na Politechnikę Krakowską. Rekrutacja odbywa się elektronicznie, za pomocą formularza w Serwisie Rekrutacyjnym uczelni. Znajdziecie tam również szczegółowy harmonogram rekrutacji, informacje o wydziałach, kierunkach i specjalnościach.

Studia na Politechnice Krakowskiej są przepustką do udanej kariery zawodowej. Z najnowszych badań losów absolwentów PK wynika, że w pół roku po ukończeniu studiów pracuje aż 93 proc. magistrów inżynierów. Zdecydowana większość znajduje zatrudnienie zgodne z wykształceniem jeszcze przed obroną pracy magisterskiej.

Więcej na pk.edu.pl.