Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - Z Naszej odkurzonej Black Sabbath ( 1970 )
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

30.01
2019
Rekrutacja na PK jeszcze do 4 lutego

Rekrutacja na PK jeszcze do 4 lutego

 
Rekrutacja na PK jeszcze do 4 lutego
Przypominamy, że trwa rejestracja na studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia na Politechnikę Krakowską. Ponadto, w nadchodzącym semestrze letnim Wydział Mechaniczny oferuje możliwość rozpoczęcia studiów niestacjonarnych I stopnia.

Do poniedziałku 4 lutego można rejestrować się na Politechnikę Krakowską. Rekrutacja odbywa się elektronicznie, za pomocą formularza w Serwisie Rekrutacyjnym uczelni. Znajdziecie tam również szczegółowy harmonogram rekrutacji, informacje o wydziałach, kierunkach i specjalnościach.

Studia na Politechnice Krakowskiej są przepustką do udanej kariery zawodowej. Z najnowszych badań losów absolwentów PK wynika, że w pół roku po ukończeniu studiów pracuje aż 93 proc. magistrów inżynierów. Zdecydowana większość znajduje zatrudnienie zgodne z wykształceniem jeszcze przed obroną pracy magisterskiej.

Więcej na pk.edu.pl.

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners