Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - Z Naszej odkurzonej Black Sabbath ( 1970 )
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

10.03
2017
Rekordy na Dzień Liczby Pi

Rekordy na Dzień Liczby Pi

 
Rekordy na Dzień Liczby Pi
Gotowi do pobicia rekordu w recytowaniu rozwinięcia liczby Pi? Już w najbliższy wtorek na Wydziale Fizyki, Matematyki i Informatyki Politechniki Krakowskiej odbędą się obchody Dnia Liczby Pi, a ich głównym punktem będzie próba pobicia rekordu.

Po raz pierwszy Dzień Liczby Pi obchodzono w 1988 r. w San Francisco. Przypomnijmy, że w notacji amerykańskiej 14 marca to 3/14. Corocznie Dzień Liczby Pi organizowany jest przez Wydziałową Radę Samorządu Studenckiego Wydziału Fizyki, Matematyki i Informatyki PK.

Dotychczasowy rekord w recytowaniu rozwinięcia liczby pi należy do studenta budownictwa z Politechniki Krakowskiej Dawida Wójcika - w 2014 r. pobił swoje poprzednie rekordy i wyrecytował 1954 cyfry po przecinku.

Formularz zgłoszeniowy i szczegółowy program Dnia Liczby Pi na Politechnice Krakowskiej znajdują się na stronie: www.dzienliczbypi.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners