Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - BPK
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

15.07
2021
Rejestracja na „Informatykę” na Wydziale Informatyki i Telekomunikacji zakończona!

Rejestracja na „Informatykę” na Wydziale Informatyki i Telekomunikacji zakończona!

 
Rejestracja na „Informatykę” na Wydziale Informatyki i Telekomunikacji zakończona!
Komisja Rekrutacyjna Wydziału Informatyki i Telekomunikacji zamknęła możliwość rejestracji na kierunek informatyka. W środę 14 lipca zostaną ogłoszone ostatnie listy osób zakwalifikowanych do przyjęcia na ten kierunek.
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem tym kierunkiem i wypełnieniem limitu miejsc, Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna Wydziału Informatyki i Telekomunikacji poinformowała, że 14 lipca br. zamknięta zostanie możliwość rejestracji na informatykę. W przypadku rezygnacji ze studiów na tym kierunku przez osoby, które zostały wpisane już na listę studentów I roku, Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna będzie kwalifikować kolejno kandydatów z najwyższą liczbą punktów, którzy dokonali rejestracji do dnia 13 lipca 2021 r.
 
Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna Wydziału Informatyki i Telekomunikacji doakona wpisu na listę studentów po wgraniu przez kandydata do programu elektronicznej rejestracji:
a) skanów wymaganych dokumentów,
b) dowodu wniesienia opłaty za przeprowadzenie rekrutacji na studia (tylko w przypadku braku zaksięgowania tej opłaty na koncie kandydata w systemie elektronicznej rejestracji PK).
 
Osoby zakwalifikowane do wpsiu w dniu 14 lipca br. są zobowiązane wgrać wymagane dokumenty w dniach 15-18 lipca br. 
 
 
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners