Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Unknown
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

24.02
2017
R8 Basket zagra ostatni mecz w rundzie zasadniczej

R8 Basket zagra ostatni mecz w rundzie zasadniczej

 
R8 Basket zagra ostatni mecz w rundzie zasadniczej
26 lutego drurzyna R8 Basket AZS Politechnika Kraków rozegra ostatni mecz rundy zasadniczej. Spotkanie z KS AZS PŚ Gliwice rozpocznie się o godzinie 16:00 w małej hali TAURON Areny.

W najbliższą niedzielę koszykarze R8 Basket wyjdą na parkiet po raz dwudziesty czwarty w tym sezonie. "Pomarańczowi" spośród 53 drużyn w II lidze zdobyli największą liczbę punktów i już w marcu rozpoczną walkę o awans do wyższej ligi rozgrywkowej.

Oprócz meczu na kibiców czekać będą inne atrakcje - występy cheerleaderek, rzut z połowy boiska, w którym do wygrania 4 000 złotych, a także konkursy z nagrodami. Dla rodziców z dziećmi przygotowano specjalny kącik dziecięcy, cieszący się coraz większą popularnością, w którym można pozostawić swoje pociechy i skupić się na meczu.

WSTĘP NA MECZ WOLNY

Odwiedźcie Facebooka drużyny.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners