Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - KULTYWATOR
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

31.01
2018
R8 Basket vs Pogoń Prudnik już dziś!

R8 Basket vs Pogoń Prudnik już dziś!

 
R8 Basket vs Pogoń Prudnik już dziś!
Po udanej inauguracji nowego roku przyszedł czas na kolejne spotkanie. 31 stycznia odbędzie się mecz z Pogonią Prudnik, w ramach 22 kolejki I ligi. Będzie wyjątkowo rozegrany w środku tygodnia, o godzinie 19:00 na hali AWF Kraków. Wstęp wolny, zapraszamy!

Klub R8 Basket AZS Politechnika Kraków rozpoczął działalność 1 września 2016 roku. Plany od samego początku sięgały najwyższych celów. Panowie szybko awansowali do I ligi, a w międzyczasie udało się sięgnąć po Puchar Polski PZKosz. Kolejnym celem jest ekstraklasa!

Środowy mecz z Pogonią obfitować będzie w dodatkowe atrakcje, między innymi rzut z połowy za 1000 zł czy profesjonalna oprawa muzyczna. Wstęp wolny, więcej informacji znajdziecie na facebook’u.

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners