Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Tilt - Runal juz ostani mur
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

23.03
2017
R8 Basket blisko awansu do I ligi

R8 Basket blisko awansu do I ligi

 
R8 Basket blisko awansu do I ligi
26 marca o godzinie 16:00 w Małej Hali Tauron Arena Kraków odbędzie się kolejny mecz o wszystko. Koszykarska drużyna R8 Basket Politechnika Kraków zmierzy się z ŁKS AZS UŁ SG Łódź w ramach drugiej rundy play-off. Awans do I ligi jest coraz bliżej!

W rozgrywce pozostało już 16 najlepszych drużyn II ligi, które powalczą ze sobą o awans do ćwierćfinału. Kto przegra rywalizację – odpada. Drużyna R8 Basket AZS Politechnika Kraków jest jednak pewna, że podtrzyma niesamowitą formę i w dalszym ciągu będzie niepokonanym teamem na własnym parkiecie. W ostatnich spotkaniach „pomarańczowi” odprawili reprezentantów Sosnowca 94:61 i 113:49.

Wstęp na mecz jest darmowy.

Więcej informacji na Facebooku drużyny.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners