Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - NowineX
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

10.08
2017
PRZERWA TECHNICZNA W DNIACH 14-27 SIERPNIA

PRZERWA TECHNICZNA W DNIACH 14-27 SIERPNIA

 
PRZERWA TECHNICZNA W DNIACH 14-27 SIERPNIA
W ciągu najbliższych dwóch tygodni, czyli w dniach 14-27 sierpnia w naszej rozgłośni trwać będzie przerwa techniczna. Wracamy do Was w poniedziałek 28 sierpnia.

Podczas tego okresu liczba programów będzie ograniczona. Nie wszystko zniknie z ramówki, ponieważ będziecie mogli posłuchać Muzycznych Niezapominajek i Herrbatki Tomka Kapuśniaka we wtorki i piątki, jak również Listy Osobistej Michała Lebiest oraz Wakacyjnego Miksu Muzycznego Adriana Stefańczyka w weekendy. Po szczegółowe informacje odsyłamy do zakładki "ramówka", natomiast przypominamy, że w ostatni poniedziałek sierpnia ruszamy pełną parą, mamy dla Was wiele niespodzianek oraz mnóstwo świeżych pomysłów. Do usłyszenia!  

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners