Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - KULTYWATOR
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

03.08
2018
PRZERWA TECHNICZNA 6-29 SIERPNIA

PRZERWA TECHNICZNA 6-29 SIERPNIA

 
PRZERWA TECHNICZNA 6-29 SIERPNIA
Od początku przyszłego tygodnia do ostatniej środy sierpnia (6-29.08.) w Radiu „Nowinki” trwać będzie przerwa w nadawaniu programów. Wracamy w czwartek 30 sierpnia. Mimo to, niektóre programy wciąż będą emitowane.

Do programów, które będzie można usłyszeć mimo przerwy technicznej należą „Muzyczne niezapominajki” (wtorki), „Kultywator” (środy) oraz „Herrbatka” (piątki) Tomka Kapuśniaka, a także „Muzyka z Nowinkowego Głośnika” (czwartki) Adriana Stefańczyka. Po szczegółowe informacje odsyłamy do zakładki „ramówka”. W ostatni czwartek sierpnia wracamy do pełnej emisji programów. Do usłyszenia!

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners