Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Dionne Bronfield - Foolin
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

18.05
2017
Przepis na miasto tylko w 24 godziny

Przepis na miasto tylko w 24 godziny

 
Przepis na miasto tylko w 24 godziny
Trwają warsztaty transportowo-urbanistyczne "Przepis na miasto", które organizują studenci Koła Naukowego Systemów Komunikacyjnych i Zakład Systemów Komunikacyjnych PK. Uczestnicy w ciągu 24 godzin opracują koncepcję dla części Krakowa położonej na terenie Dębnik i Zwierzyńca.

"Przepis na miasto" to ogólnopolskie warsztaty dla studentów kierunków: architektura, architektura krajobrazu, transport, gospodarka przestrzenna i geografia. Celem przedsięwzięcia jest nauka kształtowania przestrzeni z uwzględnieniem potrzeb wszystkich jej użytkowników w myśl zrównoważonej mobilności, a także krzewienie wśród studentów "kierunków miejskich" wiedzy na temat racjonalnego, świadomego planowania przestrzennego oraz projektowania urbanistycznego z uwzględnieniem rozwoju systemów komunikacyjnych.

Efekty prac uczestnicy warsztatów przedstawią w sobotę 20 maja o godz. 12.30 w Międzywydziałowym Centrum Edukacyjno-Badawczym "Działownia" na głównym kampusie Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24. 

Szczegóły na: knsk.org/warsztaty/przepis-na-miasto

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners