Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Rusty Cage - Rusty Cage / Bound to Fall
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

21.10
2021
Przedstawiciele różnych branż będą czekać na studentów

Przedstawiciele różnych branż będą czekać na studentów

 
Przedstawiciele różnych branż będą czekać na studentów
W czwartek, 21 października o godz. 10.00 w hali Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej przy ul. Kamiennej 17 odbędzie się kolejna edycja Inżynierskich Targów Pracy.

W wydarzeniu weźmie udział blisko trzydziestu wystawców – przedstawicieli pracodawców, którzy m.in. zaprezentują studentom aktualne oferty pracy, praktyk i staży. Udział w targach pracy PK wymaga wcześniejszej rejestracji i pobrania darmowego biletu. Ze względu na sytuację epidemiczną, impreza będzie odbywała się z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa. 


Inżynierskie Targi Pracy organizowane są przez Biuro Karier Politechniki Krakowskiej. Wydarzenie ma charakter cykliczny, choć – ze względu na pandemię – targów nie udało się zorganizować w ub. roku (zastąpiły je Wirtualne Branżowe Targi Pracy). Podobnie jak w poprzednich edycjach, w bieżącej również nie zabraknie przedstawicieli różnych branż, w tym: budowlanej, IT, elektrotechnicznej, chemicznej, energetycznej, mechanicznej, telekomunikacyjnej itd. Na stoiskach w Hali Sportowej Politechniki Krakowskiej swój profil działalności oraz oferty pracy dla studentów i absolwentów zaprezentują m.in.: Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A., Anatomic Iron Poland Sp. z o.o., ArcelorMittal Poland, Cortex Chemicals Sp. z o.o., EC Engineering Sp. z o.o., Elettric 80 Sp. z o.o., Erbud S.A., Endego Sp. z o.o., Forglass sp. z o. o., MAN Bus Sp. z o.o., PKP Energetyka S.A., STRABAG, Grupa ZUE, Warbud S.A., Sofyne Active Technology, Przedsiębiorstwo Usług Technicznych „Firmus” Sp. z o.o.

 
– Inżynierskie Targi Pracy są znakomitą okazją do bezpośredniego spotkania studentów i absolwentów z rekruterami i przedstawicielami firm oraz zapoznania się z oczekiwaniami pracodawców wobec przyszłych pracowników. Uczestnicy wydarzenia będą również mogli skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne z doradcami zawodowymi Biura Karier PK i rekruterami pracodawców, a także pozostawić je na stanowiskach wystawców – mówi mgr Adriana Nowak z Biura Karier Politechniki Krakowskiej. Targi pracy PK to także możliwość dołączenia do projektu PIKAP (Programowanie Indywidualnych Kompetencji Absolwentów Politechniki), którego główny cel polega na dokonaniu bilansu kompetencji studentów i studentek PK za pomocą testów diagnostycznych dobranych do odpowiednich stanowisk pracy. Każdy uczestnik projektu, który przystąpi do testu, uzyska informację na temat tego, czy kompetencje, które posiada są już na odpowiednim poziomie i czy są adekwatne do stanowiska pracy na które chciałby aplikować.
 
Udział w Inżynierskich Targach Pracy jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja on-line za pośrednictwem strony internetowej: app.evenea.pl/event/877134-1. Adriana Nowak przypomina o zasadach bezpieczeństwa związanych z pandemią koronawirusa: – Wejście na teren naszych targów będzie możliwe tylko w maseczce ochronnej. Oczywiście zapewniamy środki do dezynfekcji dłoni. W hali może przebywać maksymalnie 110 osób, czyli 1 osoba na 10 m kw. Uczestnicy zaszczepieni pełną dawką szczepionki przeciwko COVID-19 nie wliczają się do tego limitu – wchodzą bez kolejki, ale muszą posiadać certyfikat szczepienia. Obowiązuje zachowanie dystansu 1,5 m od innych osób. Hala sportowa PK jest klimatyzowana, posiada system wietrzenia i wymiany powietrza. 
 
Inżynierskie Targi Pracy zostały objęte patronatem honorowym przez rektora Politechniki Krakowskiej prof. dr. hab. inż. arch. Andrzeja Białkiewicza. Sponsorem tegorocznej edycji jest firma State Street Bank.
 
Szczegółowe informacje o wystawcach na stronie wydarzenia na Facebooku.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners