Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

SKUNK ANANSIE - Glorious Pop Song
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

20.02
2019
Przed nami 2. etap konkursu „O Złoty Indeks PK”

Przed nami 2. etap konkursu „O Złoty Indeks PK”

 
Przed nami 2. etap konkursu „O Złoty Indeks PK”
W najbliższy weekend odbędzie się finał konkursu „O Złoty Indeks PK”, przeznaczonego dla młodzieży szkół ponadgimnazjanych. Najlepsi uzyskają dodatkowe punkty w rekrutacji na Politechnikę Krakowską.

Pierwszy etap odbył się online, 12 stycznia. Drugi, finałowy, odbędzie się 23 lutego, przy ul. Warszawskiej 24 (główny kampus PK). Finaliści otrzymają odpowiednio 100, 50 i 30 dodatkowych punktów w postępowaniu rekrutacyjnym na Politechnice Krakowskiej.

Konkurs „O Złoty Indeks PK” rozgrywa się w dwóch dyscyplinach, do wyboru w matematyce lub w chemii. Głównym celem zmagań jest zwrócenie uwagi młodzieży na wagę przedmiotów ścisłych, wymaganych na uczelniach technicznych. Zakres materiału obowiązującego w konkursie nie wykracza poza ramy matury rozszerzonej z tych dyscyplin.

Więcej informacji na stronie:  indeks.pk.edu.pl .

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners