Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

25.02
2019
Projekt EDT - zbiory BPK w sieci

Projekt EDT - zbiory BPK w sieci

 
Projekt EDT - zbiory BPK w sieci
Biblioteka Politechniki Krakowskiej wspólnie z Akademią Górniczo-Hutniczą realizuje projekt „Europejskie Dziedzictwo Techniczne". Jego celem jest upowszechnienie historycznych i współczesnych publikacji w środowisku informatycznym. Projekt zakończy się w kwietniu bieżącego roku.

Pierwszym krokiem była konserwacja zbiorów: dezynfekcja, odkwaszenie papieru, naprawa uszkodzonych woluminów. Następnie publikacje poddano digitalizacji - łącznie ponad 6 tys. książek i czasopism, wcześniej niedostępnych on-line.  

Projekt „Europejskie Dziedzictwo Techniczne” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Politechnika Krakowska otrzymała dofinansowanie ze środków z budżetu Unii Europejskiej. Więcej informacji na temat projektu EDT można znaleźć na stronie pk.edu.pl oraz stronie internetowej BPK. Ponadto zachęcamy do obejrzenia materiału video o projekcie.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners