Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - KULTYWATOR
 



 

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

24.05
2018
Program stypendialny dla studentów WIL-u

Program stypendialny dla studentów WIL-u

 
Program stypendialny dla studentów WIL-u
W poniedziałek 21 maja w Sali Senackiej Politechniki Krakowskiej zostały podpisane porozumienia pomiędzy Wydziałem Inżynierii Lądowej PK a siedmioma firmami branży kolejowej. Celem było zagwarantowanie stypendiów dla studentów kierunku budownictwo na specjalnościach związanych z kolejnictwem.

W imieniu Wydziału Inżynierii Lądowej porozumienia podpisał dziekan WIL-u, dr hab. inż. Andrzej Szarata, prof. PK. Zgodnie z ustaleniami, każdy ze stypendystów otrzymywać będzie 1000 zł miesięcznie przez dwa ostatnie semestry studiów. Stypendyści będą mogli również odbyć staż i praktykę w jednej z firm, z którymi umowy zostały podpisane:

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów” Sp. z o.o., Budimex S.A., Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie Spółka z o.o., Grupa ZUE S.A., STRABAG Sp. z o.o. oraz Track Tec S.A.

Dodatkowo po ukończeniu studiów studenci zyskają możliwość zatrudnienia w jednej z wymienionych firm.

Studenci mają być kształceni nie tylko przez dydaktyków PK, ale również specjalistów-praktyków z firm, z którymi podpisano porozumienia. Poza tym planowane są ćwiczenia, specjalistyczne wykłady, szkolenia związane głównie z budownictwem kolejowym.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z dziekanem WIL dr hab. inż. Andrzejem Szaratą, prof PK oraz dyrektorem Zakładów Linii Kolejowych w Krakowie Włodzimierzem Zembolem o współpracy PK z branżą kolejową.

 
 
« powrót
 






 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners