Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Stiches - Stiches
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

09.01
2018
Program Bezpieczny Kraków

Program Bezpieczny Kraków

 
Program Bezpieczny Kraków
Ponad 8 mln zł będzie kosztowała aktualizacja programu Bezpieczny Kraków na lata 2018-2020. Program wkrótce trafi pod obrady Rady Miasta, która zajmie się jego uchwaleniem. Zakłada on m.in. ograniczenie agresji i przemocy w szkołach czy zmniejszenie liczby ofiar wypadków drogowych, głównie wśród pieszych.

Program Bezpieczny Kraków działa od 1999 r. i był jednym z pierwszych tego typu w Polsce. Spory wpływ na przygotowanie nowego programu mają badania poczucia bezpieczeństwa mieszkańców oraz innych problemów, cyklicznie realizowane przez miasto. Wśród głównych problemów, które wskazują mieszkańcy są m.in. utrudnienia w ruchu drogowym, kwestie związane z ochroną środowiska czy usprawnienia w komunikacji. Mieszkańcy z roku na rok czują się coraz bezpieczniej i kwestie związane z bezpieczeństwem spadają coraz niżej. W 2017 r. na pierwszym miejscu były kwestie ochrony środowiska.

Jednym z celów nowego programu jest zmniejszenie liczby ofiar wypadków drogowych wśród niechronionych uczestników ruchu. Szczegółowy cel zakłada m.in. eliminację postawy obojętności społeczeństwa wobec takich wykroczeń.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners