Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Foo Fighters - All My Life
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

14.11
2019
Profesor PK ekspertem w ramach programu "Horyzont Europa"

Profesor PK ekspertem w ramach programu "Horyzont Europa"

 
Profesor PK ekspertem w ramach programu "Horyzont Europa"
Dr hab. inż. Agnieszka Sobczak-Kupiec Profesor Politechniki Krakowskiej została powołana w skład ekspertów wspierających pracę tzw. rad ds. misji ustanowionych w ramach programu Horyzont Europa.
 
Prestiżowe stanowisko eksperta ma kluczowe znaczenie w znalezieniu odpowiedzi na wyzwania przed, którymi stoi współczesna Europa. Co ważne podkreślenia niesie ze sobą korzyści dla polskiej nauki i gospodarki. Jest równocześnie nobilitacją dla społeczności akademickiej PK.
 
Program “Horyzont Europa” to kontynuacja największego jak dotąd programu UE w zakresie badań naukowych i innowacji. Inicjatorzy wierzą, że zaowocuje większą liczbą przełomowych dokonań, odkryć i premier światowych dzięki przenoszeniu wspaniałych pomysłów z laboratorium na rynek. 
 
Pani Profesor jest na co dzień pracownikiem Politechniki Krakowskiej na Wydziale Inżynierii i Technologii. W swoi pracach badawczych zajmuje się m.in otrzymywaniem nanometali, nanosrebra i nanozłota. Porusza się na pograniczu inżynierii materiałowej, technologii chemicznej i nanotechnologii. Jest także zapaloną biegaczką i fanką rock'a. 
 
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners