Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Czterej Pancerni i Pies - Czterej Pancerni i Pies - Desz
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

21.12
2021
Profesor Arkadiusz Kwiecień oceni jakość szwajcarskich tuneli

Profesor Arkadiusz Kwiecień oceni jakość szwajcarskich tuneli

 
Profesor Arkadiusz Kwiecień oceni jakość szwajcarskich tuneli
Ekspert z WIL został powołany na członka w międzynarodowej misji doradczej oceniającej projekt przebudowy tuneli Kolei Retyckiej na linii Albula/Bernina Landscapes w Szwajcarii.

Profesor Wydziału Inżynierii Lądowej PK, Arkadiusz Kwiecień - Expert Member w ISCARSAH (International Scientific Committee on the Analysis and Restoration of Structures of Architectural Heritage - który jest komitetem technicznym International Council on Monuments and Sites), 
 
Linia ta wraz z otoczeniem jest wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO i podlega ochronie ze względu na swoje unikalne walory obiektu zabytkowego.
 
W styczniu 2022 roku, międzynarodowy zespół ekspertów powołany przez ICOMOS będzie wizytował tunele Kolei Retyckiej i ich zabytkowe portale kamienne w celu określenia zakresu możliwej interwencji w unikatową konstrukcję.
 
fot. WIL
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners