Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Heart & Soul - A Means To An End
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

24.05
2022
Prof. Kazu Blumfeld Hanada wygłosi wykład na PK

Prof. Kazu Blumfeld Hanada wygłosi wykład na PK

 
Prof. Kazu Blumfeld Hanada wygłosi wykład na PK
W najbliższy czwartek, 26 maja o godz. 12.00 w Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia” przy ul. Warszawskiej 24 odbędzie się wykład pt. „Threshold of Physicality: Traces of Werkstatt Blumfeld”.

Wydarzenie organizuje Katedra Architektury Miejsc Pracy, Sportu i Usług Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. 
 
Wykład odbędzie się w języku angielskim w ramach pobytu Kazu Blumfeld Hanady jako profesora wizytującego na Wydziale Architektury PK.
 
Kazu Blumfeld Hanada ukończył Tama Art University w Tokio oraz Architectural Association School of Architecture w Londynie. Prowadzi w Berlinie biuro architektoniczne „werkstatt blumfeld bau/kunst”. Wykładał na całym świecie, m.in. na Tama Art University, Architectural Association, National Collage of Arts Norway, Bauhaus University Weimar, University of Arts Berlin. Od 2008 r. jest profesorem w Münster School of Architecture.
 
Jego zainteresowania naukowe koncentrują się wokół fizycznych i efemerycznych granic architektury podczas transformacji społecznych. Praktyka architektoniczna i badania akademickie tworzą subtelny dialog między teorią, hipotezami, eksperymentami i praktyką.
 
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners