Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Cult - Fire Woman
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

16.05
2017
Prof. Kazimierz Furtak przewodniczącym Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów

Prof. Kazimierz Furtak przewodniczącym Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów

 
Prof. Kazimierz Furtak przewodniczącym Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów
Prof. Kazimierz Furtak, były rektor Politechniki Krakowskiej, został powołany przez premier Beatę Szydło na przewodniczącego Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów. Swoją funkcję pełnić będzie do 2020 r.

Prof. dr hab. inż. Kazimierz Furtak przez dwie kadencje był rektorem Politechniki Krakowskiej (2008-2016). Jego specjalnością są m.in. badania konstrukcji, materiałów, budowa mostów i tuneli. Obecnie pełni funkcję przewodniczącego Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej Polskiej Akademii Nauk (2016-2020), a także Komisji Nauk Technicznych Polskiej Akademii Umiejętności.

Jednym z podstawowych zadań Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów, działającej przy Prezesie Rady Ministrów, jest zapewnienie harmonijnego rozwoju kadry naukowej zgodnie z najwyższymi standardami jakości badań wymaganych do uzyskania stopni naukowych i tytułu naukowego.

 

Fot. Jan Zych

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners