Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Acid Drinkers - Et Si Tu N'existais Pas [Joe Dassin]
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

16.01
2020
Pracownicy PK na stoku – wystartowała kolejna edycja Grand Prix w narciarstwie

Pracownicy PK na stoku – wystartowała kolejna edycja Grand Prix w narciarstwie

 
Pracownicy PK na stoku – wystartowała kolejna edycja Grand Prix w narciarstwie
Rywalizacją o Puchar Dziekana Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki pracownicy Politechniki Krakowskiej rozpoczęli coroczne narciarskie zmagania w ramach 11. edycji Grand Prix w narciarstwie alpejskim i snowboardzie. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Sportu i Rekreacji.
 
Pierwsze zawody odbyły się 10 stycznia br. w Spytkowicach. Najbliższe zaplanowano na 17 stycznia. Uczestnicy 11. edycji Grand Prix w narciarstwie będą walczyć o puchary dziekanów wszystkich wydziałów PK, a także o puchar kanclerza PK, dyrektora Biblioteki PK i kierownik Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych. 
 
Początki narciarskiej rywalizacji pracowników Politechniki sięgają lat 70. XX wieku. Organizowano wtedy zawody (mecze) między wydziałami uczelni. W 2010 r. odbyła się pierwsza edycja Grand Prix o Puchar JM Rektora Politechniki Krakowskiej w narciarstwie alpejskim. Co roku na stokach w Spytkowicach, Kasinie i Lubomierzu rywalizuje blisko 100 uczestników.
 
Zakończenie tegorocznych sportowych zmagań zaplanowano na 28 lutego br. w Spytkowicach.
 
Fot. CSiR PK
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners