Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - NowineX
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

16.04
2021
Pracownicy i studentka Politechniki Krakowskiej nominowani w plebiscycie „Osobowość Roku 2020”

Pracownicy i studentka Politechniki Krakowskiej nominowani w plebiscycie „Osobowość Roku 2020”

 
Pracownicy i studentka Politechniki Krakowskiej nominowani w plebiscycie „Osobowość Roku 2020”
Naukowcy oraz studentka z Politechniki Krakowskiej znaleźli się w gronie osób nominowanych w plebiscycie „Osobowość Roku 2020”, organizowanym przez „Gazetę Krakowską”. Swoje głosy na przedstawicieli PK można oddawać do 9 czerwca.

Głosowanie odbywa się w pięciu kategoriach: Nauka, Kultura, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna. Kandydatów do wyróżnień nominuje kapituła redakcji „Gazety Krakowskiej” pod przewodnictwem redaktora naczelnego Jerzego Sułowskiego. Poprzez plebiscyt redakcja chce docenić osoby, które w 2020 r. wyróżniły się działalnością pełną pasji, zaangażowania i chęci pomagania innym, a także przyczyniły się do walki z pandemią i rozwoju Małopolski. 
 
W kategorii Nauka głosowanie będzie prowadzone w jednym etapie w skali całego województwa, natomiast w pozostałych nagrody zostaną najpierw przyznane osobno w miastach i powiatach, a następnie laureaci plebiscytu awansują do wojewódzkiego finału akcji, w którym zostaną przyznane tytuły „Osobowość Roku Małopolski 2020”. Głosowanie w miastach i powiatach w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się 14 kwietnia i potrwa do 26 maja br. (do godziny 21.30). Wojewódzki finał wystartuje 31 maja. Głosy będzie można oddawać do 9 czerwca. Tego samego dnia zakończy się także głosowanie w wojewódzkiej kategorii Nauka. Laureaci z Małopolski będą mieli też szansę na zdobycie wyróżnień w skali ogólnopolskiej. W tym roku plebiscyt jest prowadzony jednocześnie we wszystkich województwach. Zwycięzcy z każdego regionu powalczą o tytuły „Osobowość Roku Polski 2020”. 
 
W kategorii Nauka głosować można na przedstawicieli Politechniki Krakowskiej. Są nimi:
 
 - Agnieszka Tkaczyk (studentka Wydziału Mechanicznego)
 - dr inż. Marcin Malec (Wydział Mechaniczny)
 - dr inż. Marcin Morawski (Wydział Mechaniczny)
 - mgr inż. Damian Brewczyński (Wydział Mechaniczny)
 - dr inż. Janusz Pobędza  (Wydział Mechaniczny)
 - dr hab. inż. Marek Piątkowski, prof. PK (Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej)
 - dr hab. inż. Adam Gąska, prof. PK (Wydział Mechaniczny)
 - dr hab. inż. arch. Katarzyna Hodor, prof. PK (Wydział Architektury)
 - dr hab. inż. Paweł Ocłoń, prof. PK (Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki)
 
  
Głosowanie potrwa do 9 czerwca do godz. 21.30. Więcej informacji o nominowanych i możliwość oddania głosu na stronie internetowej „Gazety Krakowskiej”.   
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners