Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - WorekBuszu
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

11.04
2024
Poznaliśmy laureatów "Lodówy"

Poznaliśmy laureatów "Lodówy"

 
Konkurs został zorganizowany przez Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim we współpracy z Zakładem Chłodnictwa i Klimatyzacji Katedry Inżynierii Cieplnej i Procesowej Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej.

Wydarzenie honorowym patronatem objął Starosta Powiatu Wodzisławskiego Leszek Bizoń. W poprzednich latach konkurs miał charakter regionalny, jednak w związku z rosnącym zainteresowaniem od tego roku została przyjęta formuła ogólnopolska. W tym roku do konkursu zgłosiły się szkoły z Wrocławia, Bochni, Łodzi i Rybnika, nie zabrakło również reprezentantów szkoły z Wodzisławia Śląskiego.

Konkurencja była spora – wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom wiedzy i umiejętności.

Poza punktowanymi konkurencjami przyznano także bony po 250 zł ufundowane przez Dziekana Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej, prof. Jerzego A. Sładka – dla 2 najmłodszych Uczestników konkursu.

Pracownicy ZChiK sprawują nadzór merytoryczny nad konkursem. Są też autorami zadań, które są co roku aktualizowane. W tym roku po raz pierwszy pojawiły się zadania otwarte. 

Spotkanie było też okazją do wysłuchania ciekawych wykładów. Dr inż. Jan Kuchmacz z Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej mówił o działalności naukowej Zespołu Chłodnictwa i Klimatyzacji oraz pracy naukowców na Politechnice Krakowskiej.

Wszystkim Uczestnikom serdecznie gratulujemy!

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners